شهاب کرمی: از لحاظ روحی و روانی و شرایط بدنی در حالت فوق العاده ای هستیم

با وجود هواداران پرشوری که تیم ما دارد شک ندارم که ورزشگاه به جهنمی تبدیل می شود.

به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی شهاب کرمی هافبک تیم ملوان در گفتگویی با سایت رسمی باشگاه درباره تمرینات و بازی هفته آینده با پرسپولیس گفت: در هفته ای که گذشت و بعد از بازی با سپاهان تمرینات خوبی را در بندرانزلی پشت سر گذاشتیم و از لحاظ روحی و روانی و شرایط بدنی در حالت فوق العاده ای هستیم و امیدواریم که این آمادگی را بازی با پرسپولیس به نمایش بگذاریم.

هافبک تیم ملوان در ادامه گفت: اول از زحمات آقای استیلی تشکر میکنم ایشان زحمت خود را کشیدند ولی به هر نحوی نتوانستند نتایج لازم را کسب کنند، وقتی آقای احمدزاده آمدند تیم از لحاظ روحی و روانی و قوای جسمانی پیشرفت قابل توجه ای داشت و از لحاظ کار گروهی بازیکنان به هماهنگی بهتری رسیدند و منسجم تر بازی میکنند و امیدوارم که با این تغییرات بتوانیم جواب زحمات سرمربی و هواداران را بدهیم.

وی در ادامه درباره بازی با پرسپولیس افزود: همیشه کار پرسپولیس در بندرانزلی سخت بوده و با وجود هواداران پرشوری که تیم ما دارد شک ندارم که ورزشگاه به جهنمی تبدیل شود و نتیجه دلخواه که ۳ امتیاز است را به دست بیاوریم . از هواداران میخواهم که به ورزشگاه بیایند و از ملوان حمایت کنند و یار دوازدهم ما باشند چون ما با وجود آنها دلگرم می شویم و همچنین امیدوارم که با گرفتن ۳ امتیاز شادی کوچکی را نثار مردم خوب انزلی و روح مرحوم قایقران کنیم.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*