احمدزاده: ملوان لیاقت کسب یک امتیاز را داشت/ صدایمان به جایی نمی رسد

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندر انزلی گفت: این تیم لیاقت کسب حداقل یک امتیاز برابر پرسپولیس را در هفته بیست و پنجم لیگ برتر باشگاه های ایران داشت.

 

به گزارش ایرنا، محمد احمدزاده شنبه شب پس از شکست دو بر یک برابر پرسپولیس در گفت وگو با خبرنگاران افزود: قبل از هر چیز از تمام تماشاگرانی که در ورزشگاه تختی اهواز حضور داشتند و از تیم شهر خود حمایت می کردند، قدردانی می کنم، زمان زیادی بود که این ورزشگاه مملو از تماشاگر نشده بود.
وی با بیان اینکه از شکست ملوان برابر پرسپولیس ناراحت است، اظهار داشت : بازیکنان تمام تلاش خود را در طول ۹۰ دقیقه بازی انجام دادند و لحظه ای تمرکز خود را مقابل حریف از دست ندادند.
احمد زاده در خصوص قضاوت داوران بازی پرسپولیس و ملوان گفت: رضا کرمانشاهی داور بازی در چندین صحنه به کادر فنی و بازیکنان ملوان اعلام کرد که برخی از صحنه ها را ندیده است. متاسفانه سوت داور در نهایت به ضرر تیم ملوان تمام شد.
سرمربی ملوان تصریح کرد: داور بازی باید در اوایل نیمه دوم (حدود دقیقه ۵۵ تا ۶۰)، احمد نوراللهی را از زمین بازی اخراج می کرد.
وی با بیان اینکه تیم ملوان از داوری ها آسیب زیادی دیده است، گفت: متاسفانه صدای ما به جایی نمی رسد و معتقدم حق این تیم شکست برابر پرسپولیس نبود.
احمدزاده افزود: متاسفانه کارشناسان در برنامه های مختلف، انصاف را رعایت نمی کنند و حق تیم ملوان را در رقابت ها نادیده می گیرند.
وی در خصوص حضور بازیکنان جوان در ترکیب تیم ملوان اظهار داشت: بضاعت این تیم بیش از این نیست و بازیکنان جوان باید بتوانند با همین شرایط، تجربیات خود را افزایش دهند.
سرمربی ملوان اضافه کرد: صادق محرمی بازیکن جوان این تیم در ۱۵ دقیقه نخست بازی در سمت راست با حرکات خود باعث شد تا خطاهای زیادی از حریف بگیرد و در مجموع از عملکرد بازیکنان جوان ملوان راضی هستم.
وی در خصوص آینده تیم ملوان در لیگ برتر افزود: تغییرات را به خوبی در این تیم می بینید، هیچ دیداری در این رقابت ها آسان نیست، بازیکنان ملوان ۹۰ دقیقه مقابل پرسپولیس جنگ برابری از خود به نمایش گذاشتند اما در قسمت دیگر زمین نابرابر باعث شد تا آنها نتوانند یک امتیاز از حریف خود به دست آورند.
احمدزاده با بیان اینکه به آینده تیم ملوان در لیگ برتر خوشبین است، تصریح کرد: بدون هیچ عجله ای و با خونسردی تمرینات خود را پشت سر خواهیم گذاشت تا بتوانیم در ادامه پیکارها، نتایج لازم را برای بقا کسب کنیم.
وی در پایان اظهار داشت: بازیکنان ملوان به دلیل عملکرد مطلوب مقابل پرسپولیس پاداش دریافت خواهند کرد تا بتوانند با روحیه مضاعفی دیدارهای خود را در لیگ برتر ادامه دهند.
تیم ملوان بندر انزلی شنبه شب در هفته بیست و پنجم لیگ برتر باشگاه های ایران با نتیجه دو بر یک مغلوب پرسپولیس تهران شد و نتوانست جایگاه خود را در جدول رده بندی ارتقا دهد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*