رضائیان: شادی‌ها کم‌کم به سمت توهین به تیم حریف می‌رود/ تیم‌های پیش از دربی قربانی می‌شوند

این پست در ساعت ۹:۳۲ ب.ظ و تاریخ ۹۵/۰۱/۲۱ ارسال شده است

rezaeiyan-02

مدیرعامل باشگاه ملوان گفت: متأسفانه شادی‌های ما در لیگ برتر به سمتی می‌رود که به تیم حریف توهین می‌شود و این موضوع اصلا خوب نیست.

 اعتقادی به جنجال‌آفرینی ندارم .

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مسعود رضائیان پس از شکست دو بر یک ملوان مقابل پرسپولیس اظهار داشت: به هر حال فوتبال در دقایق پایانی شرایطش حساس‌تر می‌شود. ما در اصفهان در دقایق پایانی توانستیم گل تساوی‌بخش را به ثمر برسانیم و حالا در انزلی متأسفانه گل خوردیم و بازی را واگذار کردیم.

وی ادامه داد: ما روی یک امتیاز بازی حساب کرده بودیم؛ چراکه فاصله ما نسبت به رقبای‌مان امن‌تر می‌شد، اما با این شکست هم چیزی از ارزش بازیکنان ملوان کم نمی‌شود. آنها مردانه و شجاعانه بازی کردند که متأسفانه در پایان بازی را واگذار کردند.

مدیرعامل باشگاه ملوان با اشاره به قضاوت داور، یادآور شد: داور به جای اینکه مدیریت کند، اگر قضاوت صحیح خود را انجام می‌داد، بهتر بود. او می‌توانست به بازیکنان پرسپولیس کارت‌های زرد بیش‌تری بدهد، اما این کار را نکرد؛ چراکه قبل از دربی بود و ما باز هم همچون ۱۰-۱۲ هفته گذشته، متضرر شدیم.

رضائیان با اشاره به دربی سرخابی‌ها که هفته آینده برگزار می‌شود، گفت: هر وقت دربی در پیش است، تیم‌هایی که قبل از این بازی با استقلال و پرسپولیس، دیدار دارند، قربانی می‌شوند، چه از لحاظ برنامه‌ریزی و چه از لحاظ اینکه داور شرایط را رعایت می‌کند تا بازیکنی محروم نشود و دربی زیبا از آب درآید.

وی افزود: به بازیکنان یادآور شدم که این بازی تمام شده است، اما لیگ هنوز تمام نشده است. اگر این یک امتیاز را از دست دادیم، باید تلاش کنیم تا ۳ امتیاز بازی‌های دیگر را کسب کنیم و فاصله خود را با رقبا افزایش دهیم.

مدیرعامل باشگاه ملوان در مورد حواشی عجیب و غریب پس از پایان بازی، تأکید کرد: به هر حال تماشاگران انتظار نداشتند تیم در دقایق پایانی گل دریافت کند و همین موضوع هم آنها را عصبانی کرده بود، البته در کنار این مسئله نوع شادی بازیکنان هم تحریک‌کننده بود. متأسفانه کم‌کم شادی‌ها به سمتی می‌رود که به تیم حریف توهین می‌شود. بدعت این نوع شادی‌ها را هم تیم‌های عربی داشتند که متأسفانه در لیگ ما هم وارد شده و فکر نمی‌کنم در شأن و جایگاه لیگ ما باشد.

رضائیان در مورد اینکه رافخایی هم شادی همچون بازیکنان پرسپولیس داشته، افزود: به هر حال من نمی‌خواهم بگویم که چه کاری درست و چه کاری غلط بوده است، معتقدم این گونه شادی‌ها برای لیگ ما خوب نیست؛ چراکه همه تیم‌ها ایرانی هستند.

وی در مورد اینکه خبرنگاران انزلی معتقد بودند که مسئولان ملوان با کمیته انضباطی مماشات می‌کند، گفت: بستگی دارد که چه برداشتی داشته باشیم. ما اعتراض‌هایی داشته‌ایم که محرومیت بازیکن ما بخشیده شده است که ازجمله آن پژمان نوری بود. اگر منظورشان مسائل جنجال‌آفرین و شو است که باید بگویم به آن اعتقادی ندارم. به هر حال آنچه که مشخص است این بود که چه اعتراض ملایمی داشته باشیم و چه ادبیاتی مانند سایر تیم‌ها، باز هم فرقی نمی‌کند، همان کار خودشان را می‌کنند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*