سرمربی ساحلی قوی سپید بندر انزلی: ضعف‌های تیم قوی سپید با جذب بازیکن جدید برطرف می‌شود

سرمربی جدید تیم فوتبال ساحلی قوی سپید بندرانزلی گفت: در دیدار اول با اینکه تیم ما پیروز میدان شد اما هنوز به هماهنگی کامل نرسیدیم و چند بازیکن نیز از لحاظ‌ بدنی دچار مشکل شدند که با جذب دو بازیکن ضعف‌های تیم را بر طرف می‌کنیم.

قوی-سپید_2

به گزارش هیئت فوتبال بندرانزلی ، بهزاد داداش‌زاده عصر امروز در نشست خبری در مورد پیوستن به تیم قوی سپید اظهار داشت: از حضور در عرصه فوتبال ساحلی استان خویش بسیار خرسند بوده و امیدوارم با پتانسیل و همت بازیکنان قوی سپید این تیم را در لیگ قهرمان کرده و هواداران انزلیچی را خوشنود کنیم.

وی افزود: از تمام کسانی‌که قدمی برای فوتبال ساحلی استان گیلان و بندرانزلی برداشته‌اند تشکر کرده و از برادران بلوکباشی که سال‌ها برای فوتبال ساحلی استان گیلان فعالیت کردند، قدردانی می‌کنم.

سرمربی جدید تیم فوتبال ساحلی قوی سپید با اشاره به مدیریت جدید باشگاه خاطرنشان کرد: بسیار خرسندم که در استان گیلان افرادی هستند که با جان و دل از ورزش حمایت می‌کنند و امیدوارم از طرف مسئولان نیز این سرمایه‌گذاران مورد حمایت قرار گرفته تا موجب قوت قلب دیگر حامیان شوند و تیم‌های دیگر و رشته‌های دیگر دارای حامیان خوب شوند.

وی به همت مدیریت باشگاه و هدف قهرمانی اشاره کرد و گفت: تیمی موفق می‌شود که مجموعه و تیم پشت آن قوی باشد و با مدیریت خوب خویش موجب دلگرمی مربی و بازیکنان شود و طی مذاکراتی که با اعضای هیئت مدیره داشتم آن‌ها حمایت کامل خود را اعلام کردند که این موضوع برای بنده موجب قوت قلب است.

داداش‌زاده با بیان اینکه گیلان این توانایی را دارد که نماینده‌هایی در بازی‌های جهانی داشته باشد، تصریح کرد: به‌دنبال کشف استعداد و رشد آن‌ها هستیم و برنامه‌های بسیاری در این مورد داریم.

سرمربی تیم قو سپید از جذب سریع دو بازیکن ایرانی و خارجی خبرداد و عنوان کرد: در دیدار اول با اینکه تیم ما پیروز میدان شد اما هنوز به هماهنگی کامل نرسیدیم و چند بازیکن نیز از لحاظ‌ بدنی دچار مشکل شدند که با جذب دو بازیکن ضعف‌های تیم را بر طرف می‌کنیم.

منبع : تسنیم

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*