احمدزاده: بخاطر اشتباه‌های داور بازی با پرسپولیس چند بازیکن‌مان را مقابل فولاد نداریم

سرمربی تیم فوتبال ملوان می‌گوید داور دیدار پرسپولیس و ملوان تعدادی از بازیکنانش را با محرومیت مواجه کرده است.

محمد احمدزاده در گفت‌وگو با ایسنا، درباره وضعیت ملوان پیش از دیدار با فولاد، اظهار کرد: درست است که در انزلی سه امتیاز حساس را از دست دادیم اما بازیکنان را برای دیدار با فولاد آماده می‌کنیم. تمرینات دفاعی را به خوبی انجام دادیم چرا که در یکی دو پست با محدودیت‌هایی مواجه هستیم. باید حداقل برای هر پست سه چهار بازیکن خوب داشته باشیم اما اینطور نیست. سعی می‌کنیم بازیکنان جانشین را به خوبی آماده بازی با فولاد کنیم و قبل از بازی با سایپا در انزلی از فولاد امتیاز بگیریم.

او درباره غایبان تیمش برای دیدار با فولاد، گفت: محمدحسین کنعانی‌زادگان، عزت‌الله پورقاز و مازیار زارع محرومان ما هستند و چند بازیکن مصدوم هم داریم از جمله مهرداد اولادی و علیرضا رمضانی که مشخص نیست به بازی با فولاد برسند یا نه. اولادی با وجود اینکه در بازی با پرسپولیس برای ما به میدان نرفت با مصدومیت مواجه شده و برای فیزیوتراپی به تهران رفته است و اگر وضعیتش خوب شود امروز به انزلی بر می‌گردد. باید جایگزین‌های مناسبی را پیدا کنیم.

سرمربی تیم فوتبال ملوان در پاسخ به این سوال که فولاد را در چه وضعیتی می‌بیند، تاکید کرد: آنها خیلی خوب شده‌اند و روز به روز هم بهتر می‌شوند. فولاد قبلا بازی خوبی را انجام می‌داد اما این روزها نتایج خوبی کسب می‌کند. آنها می‌توانند برای هر تیمی مشکل‌ساز شوند با وجود کمبودهایی که داریم برای کسب امتیاز به اهواز می‌رویم.

احمدزاده درباره عملکرد داور دیدار پرسپولیس و ملوان و سوت‌های اشتباهی که به ضرر ملوان زده شد، گفت: اینکه داور اشتباه کرده است دیگر به درد ما نمی‌خورد چرا که سه امتیاز آن بازی به حساب پرسپولیس رفته است. داور باید هنگام بازی تصمیمات درستی می‌گرفت. اشتباهات او تعدادی از بازیکنان ما را با محرومیت مواجه کرد. وقتی از داوری لطمه خورده‌ایم دیگر درست یا غلط بودن سوت‌های داور به درد ما نمی‌خورد. بایستی آن بازی را فراموش کنیم و با افزایش تمرکز به مصاف فولاد برویم.

او در پایان در مورد اینکه دیدار پایانی آنها با سیاه جامگان است، گفت: باید تا آن بازی وضعیت‌مان را مشخص کنیم. هدف‌مان این است که تا دیدار با سیاه جامگان امتیازات لازم برای بقا در لیگ برتر را کسب کنیم. البته هنوز به آن بازی فکر نمی‌کنیم و تنها هدف‌مان دیدار با فولاد است.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*