از بازیکنانم بیشتر از این انتظار داشتم احمدزاده: فکر نمی‌کردم مقابل فولاد ۳ امتیاز را از دست بدهیم/نگرانیم اما ترس افتادن نداریم

سرمربی تیم فوتبال ملوان گفت: از بازیکنان بیش از این انتظار داشتم. فکر نمی‌کردم در هیچ لحظه‌ای از بازی ۳ امتیاز را از دست دهیم.

احمد زاده

به گزارش خبرگزاری فارس، محمد احمدزاده بعد از شکست یک بر صفر مقابل فولاد خوزستان در هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال ایران گفت: فکر می‌کنم یک بازی پایاپای در نیمه اول انجام دادیم. فولاد یک فرصت به دست آورد و به گل رسید. بازی را نباید در نیمه اول از دست می‌دادیم. روی غفلت بازی را از دست دادیم.

وی افزود: فولاد در نیمه دوم بازی بسته‌ای ارائه کرد و روی ضد حمله به دنبال زدن گل بود. تلاش بازیکنان در نیمه دوم زیاد بود. به حق‌مان که حداقل کسب یک امتیاز بود دست پیدا نکردیم. از بازیکنان بیش از این انتظار داشتم. فکر نمی‌کردم در هیچ لحظه‌ای از بازی ۳ امتیاز را از دست دهیم.

وی در مورد اینکه آیا نگران سقوط تیمش نیست، تصریح کرد:‌تیمی که ۱۰ امتیاز عقب است هم می‌گوید به بقا در لیگ امیدوارم. این سوال کلیشه‌ای است. ۱۰ امتیاز از یکی از رقیبانمان پیش هستیم و از نزدیکترین رقیبمان هم ۲ امتیاز با تفاضل گل مثبت ۳ جلوتر هستیم. تیمی که ۵ امتیاز از رقیبان خود عقبتر است هم نمی‌گوید سقوط می‌کنم. فوتبال برد و باخت دارد. چندی پیش ۳ امتیاز از حریفمان پیش بودیم که اکنون فاصله ما با نزدیکترین رقیمان ۲ امتیاز شده است. نگرانیم اما ترس افتادن نداریم.

وی در مورد اینکه مشکل ملوان چیست که این تیم به این وضع دچار شده است، عنوان کرد: مشکلات را باید کالبد شکافی کرد. باید صحبت امروز را بکنیم. می‌خواستیم نتیجه بازی را واگذار نکنیم اما این اتفاق نیفتاد. بازی پایاپای بود البته می‌توانید موافق نظر من نباشید. نتیجه بازی بیانگر روند مسابقه نیست. کسب حداقل یک امتیاز برای ما در این بازی شدنی بود.

سرمربی ملوان در پاسخ به سوالی در مورد استفاده از سهیل رحمانی گفت: اشتباه کردم که از رحمانی استفاده کردم.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*