زخم بازي با پرسپوليس برتن ملوان بود/بازي با سايپا سرنوشت ساز است

مديرعامل باشگاه ملوان بندرانزلي بازي مقابل سايپا را سرنوشت ساز برشمرد و گفت: درمصاف با فولاد خوزستان نيز، زخم بازي با پرسپوليسي ها بر تن ملوانان بود.

 

مسعود رضاييان روز يكشنبه در گفت وگو با خبرنگار ايرنا درخصوص شكست تيم ملوان از فولاد خوزستان در بازي روز گذشته (شنبه) اظهار كرد: تبعات بازي با پرسپوليس دامنگير ملوان شد.
وي با بيان اينكه در بازي روز شنبه توان ملوانان همين اندازه بود، افزود: كسب حداقل يك امتياز ازآن بازي ، حق تيم ملوان بود.
رضاييان با قدرداني از كادرفني و سرمربي تيم ملوان اظهاركرد: فراهم كردن امكانات و تداركات لازم و همچنين كارهايي از قبيل افزايش انگيزه و تقويت روحيه بازيكنان، مواردي است كه از سوي باشگاه انجام مي شود اما نتيجه لازم در زمين بازي را بازيكنان بايد به نفع خود تغيير دهند.
وي با تشكر از حضور هواداران ملوان بندرانزلي در ورزشگاه غدير شهر اهواز گفت: نكته قابل توجه بازي مقابل فولادخوزستان، حضور حدود ۵۰نفر از هواداران ملوان و تشويق ۱۲۰دقيقه اي آنان و حيرت تماشاگران و كادر فني تيم فولاد بود.
مديرعامل باشگاه ملوان بندرانزلي با اشاره به تجديد قواي بازيكنان براي بازي روز جمعه بيان كرد: بازيكنان پس از يك روز استراحت از فردا (دوشنبه) تمرينات خود را از سرخواهند گرفت.
رضاييان تصريح كرد: پيروزي در اين ميدان و كسب سه امتياز بازي مقابل تيم سايپا، براي ملوان سرنوشت ساز است.
تيم فوتبال ملوان بندرانزلي پس از شكست مقابل تيم فولاد خوزستان ، صبح امروز (يكشنبه) وارد انزلي شد و تمرينات خود را از فردا از سرخواهد گرفت.
ملوان بندرانزلي در ادامه رقابت هاي ليگ برتر و از هفته بيست و هفتم، جمعه سوم ارديبهشت ماه ساعت ۱۷و ۳۰دقيقه در ورزشگاه تختي بندرانزلي ميزبان تيم سايپاي تهران است.
ملوانان از ۲۶بازي در ليگ برتر فوتبال تنها موفق به كسب ۲۳امتياز شده و در رده سيزدهم جدول رده بندي قرار دارند.
تيم سايپاي تهران نيز از همين تعداد بازي با كسب ۳۶امتياز، جايگاه نهم جدول رده بندي را به خود اختصاص داده است.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*