ستاری: تمام وجودم را برای بقای ملوان می‌گذارم

هافبک جوان ملوانی ها از انگیزه هایش در دو دیدار باقیمانده لیگ برتر خبر داد و معتقد است ملوان مطمئنا در لیگ خواهند ماند.

به گزارش “ورزش سه”، محمد ستاری که در نیم فصل به جمع ملوانی ها اضافه شد با تغییر پست در دفاع چپ برای سفیدپوشان به میدان می رود و اتفاقا یکی از مهره‌های تاثیرگذار انزلی‌چی‌ها نیز لقب گرفته است.

او درباره شرایط ملوان در دو دیدار آینده گفت: با اینکه به تازگی به ملوان اضافه شده ام اما شرایط این تیم را به خوبی درک می کنم و می دانم این تیم برای این مردم چه اهمیتی دارد. ملوان یک مکتب در انزلی و گیلان به حساب می آید و همه ما به عنوان بازیکن باید از آن محافظت کنیم و امیدوارم در بازی های باقیمانده شرایطی به وجود آید که بتوانیم ملوان را در لیگ برتر که مطمئنا حق آن نیز است حفظ کنیم.

وی ادامه داد: متاسفانه در این فصل اتفاقاتی رخ داد که نتوانستیم به نتایج لازم دست یابیم و البته بیشتر آن برگرفته از اشتباهات داوری بود که هر هرهفته آن را در برنامه های کارشناسی مشاهده می کنید که چگونه حق ملوان ضایع می شود. با این حال ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد که ملوان را در لیگ برتر نگه داریم و دین خودمان را به مردم انزلی ادا کنیم.

ستاری درباره دیدار این هفته شان برابر صبای قم گفت: با تمام احترامی که به تیم حریف و خصوصا آقای دایی قائلم اما مطمئن باشید که سه امتیاز این بازی برای ملوان خواهد بود تا به هدف مان در این زمان دست یابیم. ما علاوه بر مردم انزلی باید به خاطر مرحوم اولادی نیز که شده سه امتیاز این بازی را کسب کنیم و روح هم تیمی عزیزمان را با این مساله شاد کنیم.

هافبک جوان سابق تیم ملی که اکنون در ملوان در پست دفاع چپ به میدان می رود درباره تغییر پستش گفت: من به نظر کادرفنی احترام می گذارم و هرجایی که صلاح بدانند به میدان می روم. هواداران ملوان نیز در این مدت کوتاه به من لطف داشته اند و انگیزه هایم را برای اینکه با پیراهن ملوان بهترین عملکرد را داشته باشم زیادتر کرده اند و امیدوارم در این رابطه روسفید شوم و به همین دلیل با تمام وجودم خواهم جنگید تا ملوان به نتیجه برسد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*