فستيوال مدارس فوتبال زیر ۱۲ سال گيلان در تالش برگزار شد

با حضور هشت شهرستان منطقه غرب گیلان فستیوال مدارس فوتبال مجاز استان به میزبانی شهرستان تالش برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومي هیئت فوتبال شهرستان بندرانزلی، فستيوال زير ۱۲ سال مدارس فوتبال استان گيلان عصر امروز باحضور مسئولین امر برگزار گردید. در این فستیوال ۹۶ فوتبال آموز منتخب از ۸ مدرسه شهرستان های غرب استان گیلان از جمله : انزلی، فومن، تالش، رضوانشهر، آستارا، ماسال، شفت و صومعه سرا شرکت داشته که در ۳ زمین بازی و ۲ کارگاه زیر نظر ۱۱ استعدادیاب به نمایش مهارت های خود پرداختند.

در این فستیوال که به میزبانی هیات فوتبال شهرستان تالش برگزار شد با نظارت جعفری نماینده آکادمی ملی فدراسیون فوتبال ،نوری زاد رییس اداره ورزش و جوانان تالش،حمید رجبی نیا مسئول آموزش استان، ایرج عبدی مسئول پایه و جوانان و فرهاد سعادتی دبیر هیات فوتبال تالش و علیرضا وهابی روابط عمومی استان همراه بود.

شایان ذکر است در پايان به تمامي شركت كننده گان در اين فستيوال گواهي شركت در فستيوال اهدا گرديد.

 لازم به ذكر است فستیوال زیر ۱۲ سال منطقه شرق استان با حضور ۸ مدرسه فوتبال دو روز پیش در ۱۸ مرداد به میزبانی شهرستان لنگرود برگزار شده بود.

همچنین در پایان فستیوال از دو منطقه شرق و غرب در مجموع ۲۴ بازیکن انتخاب و به تیم منخب استان راه خواهند یافت و در نهایت یه تیم ۱۴ نفره به فستیوال کشوری که قرار است شهریور ماه سال جاری در رامسر برگزار شود اعزام خواهد شد.

فستیوال_1 فستیوال_2 فستیوال_3

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*