برگزاری پنجمین دوره مسابقات جام محلات در بندر انزلی

بازی های رده بندی و فینال این دوره از مسابقات فوتبال محلات بندرانزلی روز جمعه ۹ مهرماه در چمن مصنوعی مجموعه ورزشی تختی بندرانزلی برگزار شد که همیاری آبکنار به قهرمانی ، شهدای طالب آباد دوم و آتیه سازان انزلی به مقام سوم رسیدند.
رده بندی: شهدای کپورچال ۰ – ۲ آتیه سازان

فینال:همیاری آبکنار ۵ – ۰ شهدای طالب آباد

راه اندازی سایت فوتبال ساحلی در کنار موج شکن

محمود رمضانی پور ، رییس هیئت فوتبال انزلی درباره این مسابقات  گفت: هیئت فوتبال شهرستان بر اساس شرح وظایفی که دارد ،بحث گسترش فوتبال در حوزه استحفاظی شهرستان را دارد و این مهم را با همراهی تمامی همکاران هیئت فوتبال و مسئولین شهرستان در حال اجرا هستیم و در طول سال به مناسبت های مختلف سعی می کنیم مسابقاتی را برگزار کنیم. وی افزود: یکی از کارهای موثر همین برگزاری جام محلات می باشد که در سال های گذشته برگزار می شد اما وقفه ای افتاد و امیدواریم که با عنایت نماینده محترم در آینده هم به طور جدی و قوی پیگیری کنیم تا استعدادهایی را که در روستاها هستند و دیده نمی شوند مورد توجه قرار گیرند.

رمضانی پور ادامه داد: بحث دیگر فوتبال ساحلی هست که ما در تلاشیم با کمک مهندس خسته بند نماینده شهرستان با توجه به استعداهایی که داریم،سایت فوتبال ساحلی را در کنار موج شکن راه اندازی کنیم. وی در انتها گفت: ما اکنون حدود ۱۳ مدرسه فوتبال داریم که این مدارس فوتبال در ایام مختلف مسابقاتی را انجام میدهند و تلاش خواهیم کرد که مسابقات زیر سیزده سال را به شکل لیگ برگزار کنیم.

سرانه ورزشی انزلی کم است

حمیدرضا قهرمانی ، رییس اداره ورزش و جوانان انزلی نیز در حاشیه این مراسم بیان داشت:جام محلات چند سالی بود که در آن وقفه ایجاد شده بود و استارت کار دوباره خورده شد و انشاءالله برای سالهای بعد تیم های بیشتری حضور داشته باشند و بتوانیم استعدادهای نابی را انتخاب کنیم و بتوانیم برای تیم های ملی معرفی کنیم. وی افزود: مکتب فوتبال انزلی مکتبی است که جایگاه خاصی در فوتبال ایران دارد.

قهرمانی در ادامه خاطرنشان کرد:  از برگزار کنندگان این مسابقات تشکر ویژه می کنم که کاری کردند  که هیئت فوتبال انزلی چنین شرایطی را بوجود آورد تا نوجوانان و جوانان شهرستان فوتبال خیز بندرانزلی در چنین جایی دور هم جمع بشوند و جام محلات را برگزار کردیم.

وی در ادامه ابراز داشت: با حمایت هایی که جناب مهندس خسته بند داشتن، .این چمن مصنوعی که امروز مسابقه در آن برگزار شددر بهمن ماه ۹۴ افتتاح شد و این بزرگترین چمن مصنوعی که شاید در استان گیلان به این شکل داریم.

رئیس اداره ورزش و جوانان انزلی در پایان گفت: از مهندس خسته بند خواستاریم که با سرانه ورزشی فعلی که در شهرستان وجود دارد انشاءالله برای افتتاح و تعریف پروژه های ورزشی بیشتری  با توجه به سرانه ورزشی انزلی حمایت بکنند، چون فکر می کنم برای بندرانزلی داشتن همچین فضاهای ورزشی بسیار کم باشد و امیدواریم که بیشتر شود.

فینال-محلات-8 فینال-محلات-7 فینال-محلات-12 فینال-محلات-11 فینال-محلات-10 فینال-محلات-3 فینال-محلات-9 فینال-محلات-2 فینال-محلات-4 فینال-محلات-5 فینال-محلات-6 فینال-محلات-1

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*