رمضانی پور: متقاضیان خرید در حال کشتن زمان هستند/ فردا تیم ملوان در ورزشگاه تختی تمرین می‌کند

رییس هیات فوتبال بندر انزلی گفت: هر دو متقاضی خرید به نوعی در حال کشتن زمان هستند و این مساله می‌تواند به تیم ملوان ضربه بزند.

07_94_RamezaniPoor_10

محمود رمضانی پور در مورد شرایط خریداران باشگاه ملوان و نامه‌ای که برای شهبازی یکی از خریداران باشگاه ارسال کرده، گفت: او پاسخ نامه ما را داده و در این نامه پنج، شش موضوع مطرح کرده که برای عملی شدن آنها زمان زیادی می‌خواهیم. البته بخشی از درخواست‌های ایشان اجرا شده است. این که سهام باشگاه ملوان از محجوب گرفته شود که ۹۰ درصد این اتفاق انجام شده و فردا امضای نهایی انتقال سهام انجام خواهد شد. 

وی ادامه داد: درخواست‌های دیگر ایشان مبنی براینکه اکثریت هیات مدیره با او باشد و مسایل دیگر نیاز به زمان دارد که باشگاه ملوان دیگر زمانی در اختیار ندارد. ظاهرا هر دو خریدار باشگاه در حال کشتن زمان هستند بنابراین تا روز شنبه به این دو خریدار فرصت داده می‌شود تا به وعده‌های خود عمل کنند. در غیر این صورت احمد دنیامالی به عنوان رییس هیات مدیره باشگاه ملوان انتخاب خواهد شد و ایشان با جذب یک اسپانسر کار اداره ملوان را پیش می‌برند تا یک مالک برای باشگاه پیدا شود.  

رییس هیات فوتبال بندر انزلی تصریح کرد: شب گذشته نیز جلسه‌ای با حضور بازیکنان و مسوولان برگزار شد و مقرر شد بازیکنان اصلی از شنبه در تمرینات شرکت کنند و مسوولان هم قول دادند مطالبات فصل گذشته بازیکنان را پیگیری کنند، بنابراین بازیکنان قرار است از ساعت ۱۷ روز شنبه در تمرینات شرکت کنند و با حضور نفرات اصلی تیم تمرینات در ورزشگاه تختی بندر انزلی پیگیری خواهد شد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*