دبیر هیئت فوتبال انزلی: فرزندان خود را در مدارس فوتبال غیرمجاز ثبت نام نکنید

دبیر هئیت فوتبال بندرانزلی از انزلی به عنوان شهری  که دارای علاقمندان زیادی به فوتبال است نام برده و خواستاربستر سازی در بخش آموزش فوتبال پایه و تغییر و تحول بنیادین در شیوه مدیریت مدارس فوتبال همراه با سازماندهی اصولی و قانونی از سوی مدیران  مدارس فوتبال شد.

07_94_Nariman

به گزارش روابط عمومی هیئت فوتبال بندرانزلی ، وی با هشدار به خانواده ها در مورد فعالیت مدارس فوتبال غیرمجاز، از آنها خواست که قبل از ثبت نام با دقت عمل و آگاهی کامل از کم و کیف مدارس فوتبال، از داشتن امکانات لازم و مجوز تاسیس مدرسه فوتبال مطمئن شوند.

وی با بیان اینکه مدارس فوتبال باید در رشد و توسعه فوتبال شهر تاثیرگذار باشد و راه اندازی مدارس فوتبال آیین نامه داردو همین طور نیست که فردی بخواهد بدون مجوز اقدام به راه اندازی مدرسه فوتبال کند، گفت: حتی  مربیانی هم که در این مدارس فعالیت می کنند باید گواهینامه مربوط را دریافت کنند.

نریمان یوسفی با اشاره به تشکیل کمیته نظارت بر مدارس فوتبال شهرستان افزود: متاسفانه در سالهای اخیر مدارس فوتبال به منبع درآمدی برای یک عده تبدیل شده و به همین دلیل در مورد تخلفات و اقدامات غیرقانونی اصلا کوتاه نمی آییم و  اجازه فعالیت به مدارس فوتبال بدون مجوز را در هیچ جای شهرستان نخواهیم داد و در صورت مشاهده تخلف با همکاری نیروی انتظامی با متخلفین برخورد خواهیم کرد.

دبیر هیئت فوتبال انزلی سازماندهی و درجه بندی مدارس فوتبال، برگزاری فستیوال بین مدارس  و راه اندازی لیگ مدارس شهرستان را از جمله برنامه های هئیت فوتبال درتابستان ۹۳ در خصوص مدارس فوتبال برشمرد.

گفتنی ست سال ۹۲ تعداد ۱۰مدرسه فوتبال پسران و ۱ مدرسه فوتبال دختران دارای مجوز در سطح شهرستان فعال بودند که کار آموزش نزدیک به ۱۴۰۰فوتبال آموز را بر عهده داشتند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*